O nas

Zumi Sushi 

Tworzone ręcznie przez mistrzów japońskiej kuchni sushi, będące wartościowym źródłem składników odżywczych, opartych wyłącznie na najświeższych produktach, to wizytówka naszej firmy. Doskonałą jakość sushi, które można zjeść zarówno w pracy, domu bądź podczas wieczornego spotkania ze znajomymi, gwarantują świeże, dostarczane nam codziennie produkty – warzywa i ryby, używane do ich przygotowania.

Gwarancja jakości i autentycznych receptur oraz precyzyjne wykonanie sprawią, iż temu sushi nie będziesz mógł się oprzeć. Jedz szybko i zdrowo – nasze sushi dostępne jest jako danie do spożycia na miejscu oraz na wynos – zapakowane w poręczne opakowanie, które zabierzesz ze sobą wszędzie, gdzie tylko zapragniesz.

Zumi Sushi – Smak Japonii w Twoim domu gwarantuje Państwu najwyższą jakość sushi. Świeże ryby oraz wszelkie produkty dostarczane są do naszej firmy kilka razy
w tygodniu, a warzywa codziennie, co zapewnia ich wysoką jakość i świeżość. Składniki sushi, w tym wysokobiałkowe ryby, polecane są przez lekarzy i dietetyków jako zdrowe składniki diety, które warto mieć w swoim codziennym jadłospisie.

Każde proponowane przez nas sushi to inna odmiana tej potrawy – wybierz jeden rodzaj lub z ciekawości… skosztuj wszystkich. Każda porcja jest cenną dawką zdrowia zamkniętą w klasycznym krążku. Możesz je zjeść na miejscu lub zabrać ze sobą. Wszędzie smakuje równie dobrze!