Jedzenie na telefon Płock - Zumi Sushi

Marzysz o wyprawie do Japonii? A może kręci Cię azjatycka kuchnia?

Zumi Sushi zapewni tradycyjny Japoński smak w Twoim domu!

Sushi to jedno z najpopularniejszych dań na świecie.
Pierwsza pisemna wzmianka o sushi pojawiła się już w 718 roku w Japonii, jednak znacznie różniło się ono od znanego nam sushi.
W swojej pierwotnej wersji, był to sposób konserwowania mięsa, poprzez układanie w drewnianych naczyniach surowego mięsa ryb i przykrywanie go warstwą ryżu, który był odrzucany przed spożywaniem.
Metodę tę stosowano aż do przełomowego momentu jakim było wynalezienie octu ryżowego, od tego czasu czas fermentacji był stopniowo skracany i zaczęto zjadać nie tylko ryby, ale i ryż.

Klasyczne sushi jest daniem podawanym z wysokiej jakości surowym mięsem ryb lub owoców morza, oraz ze specjalnie przygotowanym ryżem zakwaszanym octem ryżowym.
Sushi może zawierać w swoim składzie też nori, czyli suszone i prasowane morskie wodorosty.

Rodzajów sushi jest wiele, u nas możesz spróbować te klasyczne jak i rzadziej spotykane.
Zapraszamy do zapoznania się ze smakiem ulubionego przez wszystkich i bardzo popularnego Maki w różnych odsłonach, tradycyjnego Nigiri, a dla niezdecydowanych - polecamy nasze zestawy!

Bez względu na to co wybierzesz, każda porcja będzie cenną dawką zdrowia ze względu na dobre tłuszcze i witaminy, które są zawarte w rybach.
Sushi jest również idealną orzeźwiającą przekąską ze względu na zawarte w sobie dodatki: awokado, zielony ogórek czy ostry zielony chrzan - wasabi.

Możesz spróbować naszego sushi na miejscu, zabrać je ze sobą lub zamówić jedzenie na dowóz. Płock jest w naszym rejonie dostaw. Już dziś, masz szanse poczuć prawdziwy smak Japonii.

Aby zamówić jedzenie na dowóz wejdź na nasze menu, wybierz interesującą Cię propozycję, podaj adres dostawy i wybierz wygodną dla Ciebie metodę płatności: karta, szybki przelew lub gotówka przy odbiorze, a smak Japonii zawita w Twoim domu!

Jedzenie na telefon

Płock może zamawiać w Zumi Sushi między innymi przez telefon na kilka sposobów:
- dzwoniąc do restauracji
- wchodząc na stronę www naszej restauracji (polecamy tę metodę)
- korzystając z naszej dedykowanej aplikacji mobilnej - ta metoda jest szczególnie polecana dla stałych klientów zamawiających u nas sushi na dowóz, którzy nie muszą za każdym razem dzwonić, ani wchodzić na stronę www.

ZAMÓW ONLINE