Check our Reviews
You do not trust us, trust our clients.
Ok
Polecam
Smaczne.
Jak zawsze super🙂🙂
Jak zawsze najlepsze sushi w mieście :)
Ok
Super
Wszystko jak zwykle pyszne.
Super
Wszystko pyszne, jak zawsze🥰
Jak zawsze pyszny zestaw 🤤
Polecam.
Szybka i smacznie jak zawsze
Lux
Bez uwag, było pyszne!
Jak zwykle pyszne !
Ok
Ok
Zawsze super szybko i smacznie
Polecam
Polecam, świeże, pyszne :)
Jest przepysznie, polecam.
Tym razem nieco gorzej - traktuję to jako małe potknięcie. zamawiam od wielu lat i nie miałem zastrzeżeń.
Robicie mi wspaniałe czwartki. Dziękuję 😀
Pycha
Polecam !!!!!
Jakiś bałagan był wczoraj, kolejka przed, opóźnione mega zamówienia, coś nie zagrało tym razem
Wszystko super
Super
Zamawiałem już wiele razy ale pierwszy raz miałem sytuację, że sushi smakowało jakby było nieświeże. Trochę się zawiodłem
Pychotka
Usługa przed czasem.
Profesjonalnie
Sushi pyszne, jak zawsze. Polecam
Szybko i smacznie
Jak zawsze wszystko perfekcyjnie!!
Super
Super polecam
Super smaczne
Szybko i sprawnie
Polecam
Pyszne było
Super
Jak zwykle, SMACZNIE :)
Pyszne sushi 😋 polecam!
Najlepsze!
Wszystko super
Zamawialiśmy niejednokrotnie zawsze rolki były świetne. Wczorajsze zamówienie zapsuło wszystko. California w panko okropna. Smak jakby była pieczona w starej fryturze.
Polecam ☺️
No musze powiedzieć, że od kilku lat jesteście dla mnie top i to się nie zmienia ale w ostatnim zamówieniu w zestawie miesiąca zabrakło unagi, smuteczek trochę :(
Ale i tak 10/5, buźka ! ❤️🔥
Rewelacja
Super
Najlepsze sushi w mieście
Super
Polecam mega dobre
Polecam
Jak zawsze super
Ok
Szybko i smacznie
Pyszne jak zwykle
Wysoka jakość obsługi i jedzenia. Polecam