Check our Reviews

You do not trust us, trust our clients.

Ok

Dominiak

Polecam

Monika

Smaczne.

Grażyna

Jak zawsze super🙂🙂

Justyna

Jak zawsze najlepsze sushi w mieście :)

Beata

Ok

Paula

Super

Anna

Wszystko jak zwykle pyszne.

Anna

Super

Ewa

Wszystko pyszne, jak zawsze🥰

Agata

Jak zawsze pyszny zestaw 🤤

Marta

Polecam.

Joanna

Szybka i smacznie jak zawsze

Nata

Lux

Paweł

Bez uwag, było pyszne!

Michał

Jak zwykle pyszne !

Monika

Ok

Dominiak

Ok

Dominiak

Zawsze super szybko i smacznie

Edyta

Polecam

Paweł

Polecam, świeże, pyszne :)

Aleksandra

Jest przepysznie, polecam.

Martyna

Tym razem nieco gorzej - traktuję to jako małe potknięcie. zamawiam od wielu lat i nie miałem zastrzeżeń.

Artur

Robicie mi wspaniałe czwartki. Dziękuję 😀

Paweł

Pycha

Ewa

Polecam !!!!!

Katarzyna

Jakiś bałagan był wczoraj, kolejka przed, opóźnione mega zamówienia, coś nie zagrało tym razem

Adam

Wszystko super

Kajetan

Super

Elżbieta

Zamawiałem już wiele razy ale pierwszy raz miałem sytuację, że sushi smakowało jakby było nieświeże. Trochę się zawiodłem

Kamil

Pychotka

Piotr

Usługa przed czasem.

Bogdan

Profesjonalnie

Dominiak

Sushi pyszne, jak zawsze. Polecam

Jolanta

Szybko i smacznie

Elżbieta

Jak zawsze wszystko perfekcyjnie!!

Michał

Super

Magdalena

Super polecam

Krzysztof

Super smaczne

MILENA

Szybko i sprawnie

Iza

Polecam
Pyszne było

Aleksandra

Super

Giergielewicz

Jak zwykle, SMACZNIE :)

Radosław

Pyszne sushi 😋 polecam!

Anna

Najlepsze!

Elżbieta

Wszystko super

Magdalena

Zamawialiśmy niejednokrotnie zawsze rolki były świetne. Wczorajsze zamówienie zapsuło wszystko. California w panko okropna. Smak jakby była pieczona w starej fryturze.

Łukasz

Polecam ☺️

Agata

No musze powiedzieć, że od kilku lat jesteście dla mnie top i to się nie zmienia ale w ostatnim zamówieniu w zestawie miesiąca zabrakło unagi, smuteczek trochę :(
Ale i tak 10/5, buźka ! ❤️‍🔥

Karolina

Rewelacja

SIARHEI

Super

Błażej

Najlepsze sushi w mieście

Sylwia

Super

Mateusz

Polecam mega dobre

Martyna

Polecam

Sylwia

Jak zawsze super

Anna

Ok

Dominiak

Szybko i smacznie

Anna

Pyszne jak zwykle

Joanna

Wysoka jakość obsługi i jedzenia. Polecam